Since 1964...

Auxiliaries

 Grafik Kimya ve San A.Ş. kendi üreti ve İthal etmiş olduğu malzemeleri testlerden geçirmeden müşterilerine sunmayan bir zihniyete sahiptir, bu sayede kullanımda sağlana kolaylıklar elde edilen güven ile 1964 yılın bu yana sizlere aynı zihniyetle hizmet etmeye devam etmektedir.
     

    YARDIMCI KİMYASALLAR

    MAKİNE FIRÇALARI
    ÖZEL KAUÇUK VE YARDIMCI MALZELERİ
    KESİM İLE İLGİLİ YARDIMCI MALZEMELER
    MÜREKKEP HAZNE FOLYOLARI
    MEMELER
    MATKAP UÇLARI
    VE DAHA BİRÇOKLARI

DEVAMI İÇİN SAYFAYI AŞAĞIYA KAYDIRIN
 KORREKTÖR KALEMLERİ :

1 - 2 - 3 Numaralı uçları ile stoklarımızda mevcuttur. Kalıp bölümünde fırçanın giremeyeceği bölümleri rahatlıkla silmenizi sağlar mükemmel temizleme özelliği ile baskı esnasında gölge yapmaya olanak vermez.

 

L24 Film Temizleme ilacı:

En fazla sattığımız bu ürün filmlerinizdeki temizliği filme zara vermeden yapar Türkiyenin en lerinin kullandığı bu ürünümüz antistatic özelliğie sahiptir.

 

VİSKOZ TEMİZLEME SÜNGERİ:

Bu sünger grafik kimyanın üretimidir. Kaliteli özel bir kağıttan yapılan bu sünger Türkiyedeki en dayanıklı sünger olduğunu kanıtlamıştır ve yüzeyinin yumuşaklığı kalıbın temizlenmesini çok rahat yapmanızı sağlar.

 

POMZA TAŞI

GRENAJ TOZU

 

KALIP FIRÇASI:

Özel bir maddeden yapılan kalıp fırçalarımız kalıpların banyo esnası temizliğinde kalıba zarar vermesini engeller. Uzun ömürlüdür.

 

RAKLE :

Yurt dışından ithal ettiğimiz rakleler uzun ömürlü ve pürüzsüzdür, bu sayede kalıp üzerindeki sıvıyı komple almasına sebeb olur. Kayganlık özelliği kalıp üzerinde kolay hareket sağlar.

 

TAMPON:

Özel bir Kumaştan ürettiğimiz tamponlarımız ile kalıp yüzeylerini fırça kullanmadan kolaylıkla kalıba zarar vermeden banyo esnası temizliğini sağlarsınız.

 

DAMPER WASH:

Damper wash kılıflarınızı temizlerken çok az bir miktar ile temizleme ortamı sağlar metal fırçalara sert yüzeyli diğer fırçalara son verminizi sağlar. Mükemmel bir temizlik sağlar.

 

ACTIVATOR:

Activator aslında tif kalıp fixeri olarak kullanılmaktadır, yanlız denemelerimiz sonucu mükemmel bir pas sökücü olduğuda ortaya çıkmıştır, makine kazanlarında oluşan karınçalanmaları yok etmektedir makinenizin paslanmış kısımlarını silmekte yardım olmakta ve belirli bir koruma tabakası ile uzun süre paslanma derdinizi ortadan kaldırmaktadır.

 

BLANKET ŞİŞİRİCİ:

Yurt dışından ithal ettiğimiz kauçuk ralarında kullanılan şişirme ilacının etkisi mükemmel olmakla beraber az kullanım ile tasarruf ettirir kauçuğun özelliğini normal mamullerin %40 katı daha fazla tutmasında mükemmel bir ürün olduğunu kabul ettirmiştir.

 

KABARTMA TOZU:

İthal ettiğimiz bu ürün tanelerinin inceliği siz baskı teknisyenlerinin istediği inceliktir.

 

PÜSKÜRTME TOZU:

Mükemmel bir özelliğe sahiptir ince taneli olması kağıtların arasındaki toplanmayı önler ve işlevini % 100 gerçekleştirir.

 

POWERWAX (mum)

 

ABDECFARBE

 

HAZIR OLUK özel lastkler:

Hazır olukları ile bilgileri sayfasında öğrenebilirsiniz.

 

ÇÜRÜTÜCÜ BOYA:

Direkt ithalatımız olan çürütücü boyaların en uygun fiyatları  ve en kalitelisinin bizde olduğuna emin olbilirsiniz.

 

3M MONTAJ SPREYİ:

Matba sanayine 3M montaj spreylerini Grafik Kimya sokmuştur. Kalıp altı folyoların kazana yapıştırılmasında kullanılır kazandan çıkartıldığında kazan üzerinde iz veya pislik bırakmaz.

 

KAMİ MONTAJ ZAMKI :

Kalıp üzerini bant ile tutturulmayı sağlayan bantlar iz yapmakta ama kami iz yapmaz. Yorum alayım.

 

AYDINGER TONER SPREY:

Aydınger inkjet çıkışlarında genelde inkjetleri uzun süre kullanmaktan aydınger üzerindeki tabaka seyrek çıkar bunu koyulaştırmak için değişik yöntemler uygulanır . Toner spreylerimiz akma yapmaz hemen kurur film tabakasını simsiyah yapar.

 

KIRMIZI FİLM BANTLARI:

Boşlukları kapamakta kullanılır.

 

MAVİ MONTAJ BANTI:

Kalıplarınızdaki film yapıştırma işleminde kullanılır bantların özelliği kalıp poz sırasında görünmez ve bu sayede az poz görmüş kalıplarda iz yapmaz.

 

Antistatic Bez:

İthal ettiğimiz bu bezler ekranlarda, scannerlarda kullanılır.

 

ANTISTATİC SPREY

 

WEB OPENER SPRAY

 

MERDANE YENİLEYİCİ SPREY

 

NUMARATOR TEMİZLEME SPREYİ:

İthal ettiğimiz bu spreyin özelliğini kullanın ve görün.

 

EL TEMİZLİĞİ LAVİT:

Özelliği Mükemmel boya yağ benzeri malzemeleri kolayca çıkarması yanı sıra ellerinizi yumuşatır sağlıklı temizler.

 

HABİKO FIRÇA:

Korrektör kullanımında kullanılan habiko fırçaları dünyadaki en kaliteli olduğunu kanıtlamış fırçalardır ve tüy dökmeden uzun süre dayanıklılığı sayesinde piyasanın en tutulan markası daha doğrusu tek markası olmuştur.

 

TÜM YARDIMCI MALZEMELERİMİZ UZUN ARAŞTIRMALARIMIZ SAYESİNDE PİYASAYA SÜRÜLMÜŞTÜR.