1964 yılından beri sizinle...

Hazne Suları

PH ROTO HAZNE SUYU
                                    
Tüm offset baskılarında kullanılabilecek,  konsantre bir üründür. PH derecesini stabilize eder, bakteri oluşmasına mani olur,alkol gerektirmez, baskının durması halinde kalıbı korur, sulandırma nispeti olarak %2-5 max. tavsiye olunur.

808 AQUA GOLD HAZNE SUYU

                                    
Eski ve yeni makinalarda kullanılan üniversal bir hazne suyudur. Bakteri oluşumunu engeller, korozyon önleme özelliği vardır. Köpürme yapmaz.Sulandırma nispeti %2-5 .

FONTEX HAZNE SUYU
                                       
İPA oranını azaltmak ve/veya tamamen İPA sız baskı için özel oarak formüle edilmiştir. Tabaka ve Veb Ofset baskı makinaları için kullanıma elverişlidir. Bakteri ve yosunlaştırmayı önler.Tavsiye edilen sulandırma nispeti 2-4%

DYNACOL 381 Ci
                                         

İPA oranını azaltmak ve/veya tamamen kaldırmak için formüle edilmiştir. Çoğu denemelerde 0-4 % oranında IPA yeterli olduğu görülmüştür. Korozyon önleme konusunda FOGRA onaylıdır. Su sertliğinin 8-16 dH olduğu yerlerde iyi netice verir.Konsantre nispeti 2% yumuşak suda ve 3% sert suda etkindir. Tabaka ve Veb baskı makinalarında kullanılır.

SILVERLINE YALDIZ HAZNE SUYU 

                                                       
Metalik ve Florasan boya baskılarında,yanısıra negatif/violet kalıplarda kullanılmak üzere hazırlanmıştır, kalıbın ömrünü uzatır. Boya da çürüme yapmaz. Alkalidir Ph 14.

ANTISCHIUMA KÖPÜK ÖNLEYİCİ
                                                   
En fazla 0.5-1% miktarında kullanılabilir. Kullanıldığı bileşim yenilenene kadar etkisi sürer. Herhangi bir su bileşimindeki köpükleşmeyi önleyebilen bir karışımdır.