1964 yılından beri sizinle...

Merdane ve Blanket Temizlik ve Bakımı

SPERAGUM-D 
                                                 
Blanket ve mürekkep merdanelerinin hızlı temizliğinde kullanılır. Katkısız bir maddedir.


65 ECOWASH 
                        
Blanket ve mürekkep temizleyicisi. Çok etkili ve otomatik makinalarda kauçuğu mükemmel temizler.Manuel olarak da çok etkileyicidir. İçindeki kimyasal bileşenler çok özel formüle yapılmıştır. Yavaş uçma özelliği merdane ve gözeneklerdeki temizliği üst seviyeye çıkartması ve sıyırma lastiğinin yıpranmamasını sağlar.Su ile sulandırılabilen, paslanmayı önleyebilen ve her tip baskı makinalarına  uygun olan bir yıkama solventidir. Eco Wash 65 hakiki bir çıkarıcı olarak işlem yapar, daha iyi temizler, çok etkili solvent gücü kurumuş mürekkepleride temizliğini yapar tekrar mürekkep oluşmasına mani olur. Merdanelerin karıncalanmasına olanak vermez. Heilderberg, Roland, KBA Planeta ve BALDWIN firmasının tavsiye ettiği etkili bir temizlik solventidir. FOGRA kullanma sertifikasına sahiptir. Bitkisel maddelerin, Aliphatic hydrocarbon ile karışımıyla formüle edilmiştir..

45 ECOWASH
                            
Blanket ve merdanelerden mürekkep temizleme solventi. 45 yanma noktası, manuel yıkama için ideal


FLEXOKLIN
                                     
Su bazlı ya da solvent mürekkep kullanan flexo makinalarındaki anilox merdanelerinin temizliğinde kullanılır. Bileşim silindir üzerine yayıldıktan kısa bir süre içerisinde etkisini gösterir ve merdanenin en küçük hücresinde bile kurumuş mürekkepleri kolayca söküp alır.

NOVOCURE 
                             

UV mürekkeplerin temizliğinde kullanılır. Otomatik mürekkep merdanesi ve blanket yıkama  için üretilmiştir. SONUÇ : MÜKEMMEL

LITHOCURE 
                            

UV mürekkeplerin temizliğinde kullanılır. Mürekkep merdanesi ve blanket yıkama için üretilmiştir. Manuel kullanımlarda mükemmel sonuç verir. Çok etkili temizleme özelliğine sahiptir.

NOVA CREAM Kusturucu Pasta
                                      
Merdane gözeneklerinin içerisindeki kurumuş mürekkepleri kusturmada etkindir. Normal ve heat set mürekkep kullanılan makinelerin mürekkep merdanelerinde kullanılır, hızlı renk değişimlerinde tavsiye edilir, merdane üzerinden temizlerken su yeterlidir.
Bitkisel yağlardan üretilmiş bir pasta.  


ROLLER PROTECTOR - Merdane Kaydırıcı
                                     
Ofset Baskı makinasında boşa dönen merdanelerin yıpranmaması için kullanılan
kaydırıcı madde. 

ROLLO VITAL PASTE - Kusturucu Pasta
                                        

ROLLO VITAL LIQUID 


Merdanelerin üzerinden inatçı mürekkep ve kağıt kalıntılarını temizler. Hızlı renk değişimlerinde kullanılması önerilir.


RED ROLLER GEL DAC
                                             


Merdanelerin  üzerinden inatçı mürekkebi temizler, parlaklığı alır. Su bazlıdır, blanket ve merdane yüzeyini yeniler. Yanısıra mürekkebin yolma problemlerini çözer

ROLLER GEL DAC
                                  

Merdane ve blanket üzerindeki kalsiyum karbonatı temizler, parlaklığı alır. Su bazlıdır. 

LAVAROLL
                                         
Nemlendirme merdaneleri için üretilmiş özel bir temizleme maddesidir. Bu bileşim merdanelerin üzerine bir tabaka kaplar ve merdanelerin çatlamasını ve eskimesini önler. Otomatik yıkama makinalarunda ve manuel olarak kullanılır.

ROLLKLIN
                                            
Merdane kılıfı kullanmayan alkollü yeni nemlendirme sistemlerindeki lastik merdanelerin yıkanması için özel yıkama ilacı. Merdanelerin çok iyi temizlediği gibi daha sonra çok iyi su almasını temin eder. Lastik merdaneleri kendi orjinal durumlarına döndürür ve bilhassa mürekkep toplamasına mani olur.


NOVOMAGIC
                                                   
Nemlendirme  merdanelerinin temizlenmesinde kullanılan bir kimyasaldır. Aynı zamanda koruyucu etkisi vardır. Otomatik kalıp bano makinalarında kalıp temizliğinde de kullanılır.