1964 yılından beri sizinle...

UV

Her türlü kullanımda Mükemmel kaliteli baskılar elde etmesi sert EPDM özellikli yüzeyi sayesinde olur. Mükemmel mürekkep transferi,nokta dağılımı, yıpranmalara karşı direnci yüzey özelliği sayesinde olur. Modern UV mürekkeplerde kullanılır.  
MICROGROUNEPDM
YÜZEY TABAKA
DENGELEYİCİ DOKU
SENTETİK HAVALI
BASINÇ TABAKASI
AZ GERİLİR TABAKA

Airtack J
Teknik özellikleri   Airtack J

Kauçık Yüzey

-

Her türlü baskı – normal ve UV mürekkepler
Bitim - Yüzey ve tabaka
Renk - Mavi
Kalınlıklar - 0.95mm 1.05mm
Basınç uygulanabilir tabaka - Kapalı Hücre
Katmer - 2
Kalınlık - 0.93 - 0.97mm
Frendeki gerilme gücü - 46kN/m
Frendeki uzama - 13.40%
Uzama 500N/50mm - 4.46%
pürüzsüzlük (RA) - 2.30µm
sertlik (Shore A) - 87
Basınç uygulanabilirlik 0.2mm - 2.04MPa
Kağıt besleme - N/A


Kalınlık:  0.95mm ve 1.05mm
 
YapışkanlıBlanketlerimiz continouse form baskı makineleri ve etiket makinelerinde mükemmel sonuç vermeketedir. Kapalı Hücre özelliği ve 87 sertlik derecesi ile mükemmel nokta dağılımı gerçekleştirir. 
  • Mükemmel koruması
  • Mükemmel mürekkep transferi
  • En küçük nokta kazancı
  • Çıkarmak istediğinizde iz bırakmaz kolay çıkar.

 

 


 UV BLANKET
Uv mürekkepleri ile yapılan Ofset baskılarının gerekliliklerine gore üretilmiş bir blanket tipidir.Mükemmel mürekkep transferi, yüzeyin kabarması, uv mürekkepleri ile mükemmel bir uyum sağlayan EPDM yüzeyi ile olur. Fakat EPDM yüzeyinin bazı özel bilişimleri normal mürekkepler için uygun değildir.Devamlı net nokta baskısını ve çizgi ayrıntılarını blanketin microground yüzeyi sayesinde gerçekleştirir ve kauçuğun kalitesini yüksek ve devamlı kılar. Bu özellikler hafif aluminyum ve ince kalıp ile birleştiğinde baskı esnası dayanıklılığında kaydedeğer bir uzunluk görülür.Yükseltilmiş baskı forsaları yoğun ve hatta zemin baskılara imkan verir, eski ve kötü bakılmış makinalarda görülen yüksek forsa ayarlarından meydana gelen yüksek basınş, metal 3 kauçuğun kapalı hücreli sentetik basınç yapısı sayesinde kauçuk ile mükemmel bir uyum sağlar ve yüksek baskı kalitesi verir.Crabtree ve mailaner olmak üzere tüm baskı makinelerine olan uyumu önceden monte edilebilen cetvel sistemi ile mümkün olur.
 
MİCROGROUND EPDM YÜZEYİ
DENGELEYİCİ DOKU
SENTETİK BASINÇ TABAKASI
AZ ESNEK DOKU

özellikle offset Kağıt ve Web baskıları için üretilmiş özel bir kauçuktur.Hızlı Kalıp ve blanket yüzey uyumu mükemmeldir.Bu özelliği sayesinde daha az mürekkep, kağıt teması sağlamanın yanında mükemmel nokta dağılımı ve baskı özelliğine sahiptir.Düzgün Web kontrolü hem heatset hem coldset
hazırlıklarında kolaylık sağlar. Geniş Baskı basınçlarında net halftone sağlar.Baskı uygulanabilir kalın ve birbirlerine yakın hücre yapısı sayesinde yıpranmayı ve baskı esnası çatlamaları en aza indirir.
Uv mürekkeplere, Oksit içeren mürekkeplere, yüksek gramajlı kağıtlara dayanıklıdır.
MICRO GROUND YÜZEY
DENGELEYİCİ DOKU
SENTETİK HAVALI
BASINÇ TABAKASI
AZ GERİLİR TABAKA