1964 yılından beri sizinle...

Yardımcı Kimyasalar

D 84S 
                          

Kalıp Banyo Makinalarındaki en zor kirlerin bile çok basit bir şekilde temizlenmesinde kullanılır. Makinaların kirli kısımlarına saf olarak kullanın, makinanın yüzeyine kullanmayın., bu toz karışımını fıskiye ile kullanırsanız daha etkili olur. Karışımı kullandıktan birkaç saat sonra su ile temizleyin. Toz Halinde 10 lt lik ılık su ile karıştırılır. Makina içerisindeki kireçlenmeleri temizler.

BLANKET ŞİŞİRİCİ:
                        

Blanket şişirme ilacının etkisi mükemmel olmakla beraber az kullanım ile tasarruf ettirir kauçuğun özelliğini normal mamullerin %40 katı daha fazla tutmasında mükemmel bir ürün olduğunu kabul ettirmiştir.

ACTIVATOR:
                                 

Activator aslında tif kalıp fikseri olarak kullanılmaktadır, yalnız denemelerimiz sonucu mükemmel bir pas sökücü olduğuda ortaya çıkmıştır, makina kazanlarında oluşan karıncalanmaları yok etmektedir makinenizin paslanmış kısımlarını siler ve belirli bir koruma tabakası ile uzun süre paslanma derdinizi ortadan kaldırmaktadır. Yanısıra pişirilmiş ofset kalıplarının en mükemmel temizleyicisidir.

DAMPER WASH:
                          

Merdane kılıflarınızı temizlerken çok az bir miktar ile temizleme ortamı sağlar metal fırçalara sert yüzeyli diğer fırçalara son vermenizi sağlar. Mükemmel bir temizlik sağlar.

ANTISKIN NO GAS
                         

Mürekkeplerin oluşturduğu kabuklaşmaları önleyici ilaç. Mürekkebin hava ile temasından meydana gelen kabuklaşmayı önler. Merdaneleri 12/18 saat korur. Blanketin üzerine sürülmesi, baskıya geçildiğinde blanketin boya toplamasına da mani olur